Loading...
Český Těšín,
Jablunkovská 1206/78b
Po - Pá: 07:00 - 15:30
Tel: +420 558 746 532
HOT LINE: +420 724 181 219
email: info@lejka.cz
Kancelářská multifunkční tiskárna kopírka Konica Minolta Bizhub 4720i

Konica Minolta Bizhub 4750i

Velmi výkonné černobílé multifunkční zařízení (tiskárna, kopírka a barevný skener) s plně dotykovým barevným displejem a velmi jednoduchým ovládáním.
Díky vysoké variabilitě volitelného příslušenství lze zařízení doplnit až 3 dalšími zásobníky papíru, a proto se hodí i do velmi náročného firemního prostředí.

Stáhnout prospekt tiskárny...

Parametry multifunkční kancelářské tiskárny Bizhub 4750i

01
Rychlost tisku A4: 47 stran za minutu.
02
Černobílá A4 multifunkce řady i-Series.
03
Skenování rychlostí až 90 str/min (oboustranně).
04
Kompletně přepracovaný 10,1 palcový dotykový displej s úplně novým ovládáním jako na mobilu.
05
Antivirus Bitdefender.
06
Mobilní tisk (AirPrint, Mopria), autentizace pomocí NFC (Android) nebo Bluetooth LE (iPhone/iPad).
07
5 GB paměti RAM a 256 GB SSD disk.


Zpět na výběr tiskáren...

Základní pravidla pronájmu
multifunkčních strojů a tiskáren

- Během platnosti smlouvy na pronájem tiskárny zůstávají multifunkční stroje a tiskárny ve vlastnictví naší společnosti.

- Pronájem tiskárny je možné uzavřít na období 36, 48 nebo 60 měsíců, přičemž zařízení, tiskárna je po celou dobu trvání smlouvy v záruce.

- Zákazník hradí každý měsíc paušální částku za pronájem tiskárny, která zahrnuje pořizovací cenu tiskárny, a následně platby dle počtu vytištěných barevných či černobílých kopií nebo výtisků.

- Cena za kopii či tisk zahrnuje veškerý spotřební materiál (tonery, fotoválce atd.) potřebný pro provoz tiskárny, pravidelnou údržbu, servisní zásahy, náhradní díly a dle zákazníkovy volby i papír.

- Po skončení doby pronájmu tiskárnymá zákazník možnost uplatnit předkupní právo na odkup tiskárny za zůstatkovou hodnotu. Alternativně lze navázat další formy spolupráce, jako jsou servisní a materiálové smlouva, nebo tiskárnu vrátit a vyměnit jej za novější model s uzavřením nové smlouvy za podobných podmínek.

Napište nám