Loading...
Český Těšín,
Jablunkovská 1206/78b
Po - Pá: 07:00 - 15:30
Tel: +420 558 746 532
HOT LINE: +420 724 181 219
email: info@lejka.cz
Kancelářská multifunkční tiskárna kopírka Konica Minolta Bizhub c227

Konica Minolta Bizhub C227

Multifunkční barevné A3 tiskové zařízení (tiskárna, kopírka, skener) s rychlostí tisku a kopírování 22 stran A4 za minutu najde své uplatnění v prostředí, kde se vyžaduje především černobílý tisk, ale občas je potřeba vytisknou i něco barevného.
Toto multifunkční tiskové zařízení je díky bohaté možností příslušenství velmi přizpůsobitelné. Doporučený měsíční zatížení tété tiskárny cca 1.000 – 3.000 výtisků měsíčně.

Stáhnout prospekt tiskárny...

Parametry multifunkční kancelářské tiskárny Bizhub C227

01
Rychlost tisku A4/A3: 22/14 stran za minutu barevně i černobílé.
02
Skenování rychlostí až 45 str/min.
03
Snadno pochopitelný a intuitivní ovládací panel s podporou multi-touch.
04
Možnost ověření uživatele přes NFC (Android) nebo Bluetooth LE (iPhone/iPad).
05
Podpora všech současných technologií mobilního tisku.
06
Bohaté možnosti dokončování a výborná podpora médií.
07
Splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy.
08
Velmi nízká spotřeba elektrické energie.


Zpět na výběr tiskáren...

Základní pravidla pronájmu
multifunkčních strojů a tiskáren

- Během platnosti smlouvy na pronájem tiskárny zůstávají multifunkční stroje a tiskárny ve vlastnictví naší společnosti.

- Pronájem tiskárny je možné uzavřít na období 36, 48 nebo 60 měsíců, přičemž zařízení, tiskárna je po celou dobu trvání smlouvy v záruce.

- Zákazník hradí každý měsíc paušální částku za pronájem tiskárny, která zahrnuje pořizovací cenu tiskárny, a následně platby dle počtu vytištěných barevných či černobílých kopií nebo výtisků.

- Cena za kopii či tisk zahrnuje veškerý spotřební materiál (tonery, fotoválce atd.) potřebný pro provoz tiskárny, pravidelnou údržbu, servisní zásahy, náhradní díly a dle zákazníkovy volby i papír.

- Po skončení doby pronájmu tiskárnymá zákazník možnost uplatnit předkupní právo na odkup tiskárny za zůstatkovou hodnotu. Alternativně lze navázat další formy spolupráce, jako jsou servisní a materiálové smlouva, nebo tiskárnu vrátit a vyměnit jej za novější model s uzavřením nové smlouvy za podobných podmínek.

Napište nám