BROŽURY A Katalogy

Potřebuje Vaše firma moderní, přehledný katalog? Zpracujeme pro Vás celý katalog, či brožuru do digitální, moderní podoby. Po Vašem souhlasu se dáme do tisku. Výsledné formáty katalogů při vazbě V1 jsou A4 – A5, při vazbě V2 jsme omezení maximální a minimální tiskovou plochou našeho stroje, ale kdo by potřeboval tak velky katalog?
Použiváme jen orginální spotřební materiál abychom docílili nejlepší kvality výstupu a následně vysoké spokojenosti zákazníka.

VAZBA V1

Potřebujete úhledné brožury, sešity? Nebo Potřebujete vytisknout katalog? katalog s vazbou V1 nebo V2 s následným ořezem přesahujících okrajů. Maximální počet stran je 200. Většinou se používá na obálku vysoce bílý papír a na vnitřní listy katalogu standartní papír. Když potřebujete levně vytisknout menší katalog nebo brožuru a je potřeba listy svázat ve hřbetu tak, aby vznik sešit použijeme vazbu V1. Touto vazbou brožury, sborníku, katalogu, ceníku nebo jiné tiskoviny dosáhneme skvěle držící vazby.

VAZBA V2

Neboli lepená brožura. Jednotlivé listy, čtyřstránkové složky, složky speciálně perforované nebo slepované ve hřbetním lomu jsou spojeny ve hřbetě do knižního bloku syntetickým lepidlem a zavěšeny do čtyřikrát i vícekrát rýhované kartonové nebo laminované obálky a následně oříznuty po třech stranách.