O nás

about

Naše firma společně s Vámi ušla kus cesty na tomto nemilosrdném trhu.

Začalo to v roce 1997 v téměř zasněžených podmínkách, kdy zima ještě bývala krutá, pod Beskydskými vrchy. Firma byla založena panem Lejkou s hlavní náplní činnosti prodeje a servisu kopírovacích strojů značky, tehdy jen MINOLTA. Časem firma rozšiřovala svoji činnost a nabídla další možnosti jak si pořídit tyto tiskárny japonské kvality a umožnila přístroje pronajmout. Pronájmem multifunkčních zařízení značky Konica Minolta zákazník nejen získá stroj za přijatelnou cenu, ale sníží se i pořizovací cena. Další zjednodušení pro zákazníka přišlo ruku v ruce s Pronájmem kopírek a tím je Materiálová a Servisní smlouva, kdy máte 100% jistotu, že tok Vaších dokumentů nic nezastaví. Používáme jen originální spotřební materiál a náš servis je srovnatelný se servisem švýcarských kvalit.

V roce 2009 byla založena druhá firma L+L servis s.r.o., která se zaměřila na malonákladový tisk. To znamená tisk vizitek, letáků, katalogů a podobně. Postupem času rozšířila svou činnost o služby grafické. Náš grafik vám připraví vizitky, logo i kalendáře přesně dle vašich představ. V roce 2010 jsme začali polepovat výlohy, auta a cedule.
V roce 2014 se tyto dvě firmy spojily. Tímto vznikla firma Kancelářská technika LEJKA s.r.o. a nabídly ostatním firmám komplexní balíčky služeb. Jedná se o kompletní tiskovou analýzu s výsledkem snížení nákladu na tisk a plýtváním, jak obnovitelných, tak neobnovitelných přírodních zdrojů a energii. Dále také nabízíme A4 papír značky Lejka, který je připravován technologii „triotec“ a dosahuje nejvyšší kvality A+.

Těšíme se na spolupráci a věříme, že po využití našich služeb budete maximálně spokojeni.

Team Kancelářská technika LEJKA s.r.o.

MLejka TOP FY14

cert2018

cert 2017

cert 2016